Power Circuit Breakers
for safety and protection
Nowości 

Archiwum Aktualności

   Prezentacja nowych rozwiązań w rozdzielnicach na targach w Hanowerze w dniach od 4-tego kwietnia do 8 kwietnia przez firmę „Terasaki”.

SZANOWNI PAŃSTWO!


Od 4-tego kwietnia do 8-go kwietnia odbędą się targi w Hanowerze, na których zaprezentujemy nowe rozwiązania, odnośnie rozdzielenic, proponowanch przez naszą firmę „Terasaki”.

Stoisko Nr E71, Hala 13
.

Bylibyśmy zachwyceni jeśli zaszczyciliby państwo nas swoją obecnością na targach w Hanowerze. Będziemy prezentować nasz nowy produkt wraz z firmą „Efen”, naszym dystrybutorem w Niemczech, w przodującym miejscu pośrodku hali Nr 13. Nasi dyrektorzy, menadżerowie oraz kadra posłuży w udzieleniu wszelkich informacji na temat państwa wymogów biznesowych oraz zapozna państwa z najnowszymi produktami takimi jak:


    
• nowy TemBreak2 MCCBs ( który jest oszczędny przestrzennie i finansowo aż do 25A, 40kA)

     • MCCBs fotowoltaiczne systemy napięcia do 2000vDC

     • nowy zakres działania MCBs, RCDs i RCBOs

Do państwa wglądu będą również nasze nowe produkty instalowane w centralkach. Zachęcamy również państwa do obejrzenia naszych produktów w połączeniu z badaniem typu-system prowadzonym przez partnerów w interesach, którzy znajdować się będą na następujących stanowiskach:

  • Firma „Cubic” – stanowisko D40, HALA Nr 12
• Firma „Rittal” - stanowisko E06, HALA Nr 11
• Firma „Wöhner” - stanowisko C66, HALA Nr 12

Na powyższych stanowiskach mogą państwo testować nasze produkty.
SPOTKANIE PRZY DRINKU I PRZYSTAWKACH

Od godz. 17:00 do godz. 18:00 zapraszamy państwa na poczęstunek. Mamy nadzieję, że przyłączą się państwo do wspólnej rozmowy przy drinku i przystawkach!

SPOTKANIA

W sprawie spotkań oraz organizacji darmowych biletów na targi prosimy bezzwłocznie kontaktować się z panem Davidem Wales, tel. +44 (0) 141 565 1689

Do góry
   Środkowo – wschodnie targi elektryczności

Od 8-go do 10-tego lutego 2011 firma Terasaki Electric Europe Ltd. uszestniczyła w targach środkowo – wschodnich wspólnie na stoisku z naszym partnerem w interesach firmą UAE, Al Ghandi Trading. Prezentowaliśmy nasze produkty na stoisku o powierzchni 36m² na 15m² przydzielonym firmie Terasaki.

Pod warunkiem odbywających się targów mieliśmy sposobność promowanie nowych zasięgów naszych produktów włączając zalety oszczędności przestzeni MCCBs aż do 250A oraz TD3 miniaturowych circuit breakers.
Na dwóch seminarich prowadzonych przez głównego menadżera Toma Creiga przedstawiona została prezentacja nowych zastosowań circuit breakers, które zostały bardzo dobrze przyjęte.
W celu uzyskania dalszych informacji na temat zastosowania powyższych produktów, prosimy o kontakt z firmą Terasaki. Dziękujemy.

Do góry